Sport

Aqualand Moravia

Aqualand se nachází před kempem ATC Merkur Pasohlávky. Je zde 12 bazénů, 24 saun, 20 tobogánů a skluzavek. Na své si přijdou jak dospělí tak děti. Pro ně jsou tu kromě skluzavek a tobogánů připraveny brouzdaliště, bazénky s atrakcemi, simulované mořské vlnobití, ale také animátoři, kteří vymýšlí zábavu na celý den. Jsou zde i bary a restaurace.

Cykloturistika

V blízkosti naší osady se nachází nespočet cyklostezek, které vás dovedou na Pálavu nebo do Lednicko-valtického areálu.

Paintball

Zahrajte si paintball na originálním paintballovém hřišti. Hřiště najdete přímo v kempu u velké Laguny. Kompletní vybavení včetně oděvu se zapůjčuje ZDARMA, jediné, co platíte jsou kuličky a to 2 Kč/1 ks. Hrát mohou nejen dospělí, ale i děti od 7 let v doprovodu odpovědné osoby.

Windsurfing

Škola a půjčovna windsurfingu, kiteboarding provozní doba: od.1.5. do 30.9. denně od 10.00 – 18.00 hod

Minigolf

V kempu můžeme najít i minigolf, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet 18 hracích drah.

Beachvoleybal

Wake Merkur

V ATC Merkur Pasohlávky je úplně nově zprovozněno vodní lyžování. Vodní vleky v ATC Merkur jsou nejmodernější v Česku a vhodné i pro úplné začátečníky.

Provozní doba

Vedlejší sezóna 1.5. – 14.6. otevřeno od 12.00 – 19.00 hod

Hlavní sezóna 15.6. – 15.9. otevřeno od 12.00 do setmění

Vedlejší sezóna 16.9. – 31.10. otevřeno od 12.00 – 19.00 hod

Rybaření

Díky Novomlýnským nádržím je kemp velmi oblíbeným místem pro všechny rybáře.

 

Kultura

Letní kino

Promítá se od 20. června až do 31. srpna. Vstup na letní kino je v rámci celodenní nebo odpolední vstupenky.

Vinné sklípky

V blízkosti naší osady a kempu je hned několik krásných vinných sklípků. Další sklepy jsou například v Dolních Věstonicích, Horních Věstonicích, Ivani, Pouzdřanech, Popicích atd.

Hudba, festivaly, akce

V kempu, ve kterém se naše osada nachází, se každoročně pořádají různé koncerty a akce. Velký koncert je například při zahájení sezóny. Můžete si zde poslechnout jak české, tak zahraniční kapely. Velmi známý je také každoročně pořádaný Euro Bike Fest.

 

Pamětihodnosti

Lednicko-valtický areál

Areál je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Můžeme zde najít například Lednický-zámek, Minaret, Janův hrad, Rendez-vous, Pohansko, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámeček, Lovecký zámeček nebo Apollonův chrám.

Dolní Věstonice

Tato malebná vesnice je známa především díky archeologickému nálezu Věstonické Venuše. Venuše v Dolních Věstonicích sice vystavená není, ale nachází se zde velmi zajímavá archeologická expozice Věk lovců a mamutů v Dolních Věstonicích.Kde najdete naše apartmány u Zelmanů